Menu
košík
0

Přípravy na dovolenou: nezapomeňte na spolehlivý cestovní kufr!

18. 07. 2018, 07:34

Léto je v plném proudu, a tedy i doba dovolených a výletů. Co tedy při přípravě na dovolenou rozhodně neopomenout?

Mnohdy však těsně před dovolenou zjistíme, že starý kufr už má nejlepší léta za sebou a rozhodně se na něj nemůžeme spolehnout při delší, ani kratší cestě. Nebo se může snadno stát, že se do vašeho starého kufru nevejde vše potřebné. Velkým problémem může být také zip, který před návratem vypoví službu. Co si pak počít? Shánění náhradního zavazadla v závěru dovolené by vám ji mohlo jen zbytečně znepříjemnit.

Příprava je základ

I zde rozhodně platí heslo: „Kdo je připraven, není zaskočen!“ Proto s dostatečným předstihem před plánovanou dovolenou zkontrolujte stav vašich zavazadel, abyste si v případě nutnosti mohli pořídit nový cestovní kufr na kolečkách, který vás na poslední chvíli nenechá „ve štychu“.

Oblíbené skořepinové kufry stojí za pozornost

Cestujete často letadlem? Potom budete jistě souhlasit, že v tomto případě jsou nedocenitelné takzvané skořepinové kufry, které mnohem lépe odolají i méně šetrnému zacházení ze strany letištního personálu. Navíc efektivněji ochrání všechny věci, včetně křehkých suvenýrů a podobně. Základem je samozřejmě odolný materiál, díky němuž budou vaše věci chráněny, ale neméně kvalitní by měla být i kolečka, aby byla manipulace s cestovním kufrem co nejsnazší a zvládl ji každý.

Cestovní kufr jako módní doplněk

Moderní cestovní kufr může být však i skvělým doplňkem! Jen se podívejte na širokou barevnou škálu, ve které jsou praktické cestovní kufry dostupné. A nechybí ani spousta působivých motivů, které si na první pohled zamilujete. Proč se tedy držet zbytečně zkrátka a nezapomenout na jednobarevné, tmavé kufry, které se ztratí v záplavě ostatních cestovních zavazadel?

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text: