Menu
košík
0

Pánská taška přes rameno pro muže všech generací

11. 07. 2018, 08:15

Mají pánové nějakou jinou možnost, nechtějí-li nosit neustále batoh? Mohlo by se zdát, že nic jiného jim nezbývá. Ke slovu se však čím dál častěji dostávají pánské tašky, v nichž se snoubí praktičnost a elegantní vzhled. Kdo takovou pánskou tašku přes rameno ocení nejvíce?

Pánská taška přes rameno S13

 

Nepostradatelný pomocník do školy

Na své oblečení dbá čím dál více mužů a sportovní oblečení je pomalu vytlačováno elegantnější módou. O to hůře potom působí, když si mladý muž k padnoucímu kabátu vezme divoce vzorovaný batoh. I středoškolští studenti čím dál více opouští od sportovních batohů a do centra jejich pozornosti se dostávají jiné alternativy, zejména pak pánské tašky přes rameno.

Pánská taška přes rameno S12

Notebook, knihy, sešity a spousta dalších nezbytností… Bez toho se žádný student neobejde, proto je třeba vhodnou tašku vybírat nejen podle vzhledu, ale také s ohledem na prostor a nosnost. Taška, která není na takový nápor určena, se velmi rychle zdeformuje a bude spíše pro ostudu. Opomenout nelze ani přihrádky, které vnesou pořádek mezi poznámky, bloky, diář a podobně. A samozřejmostí by měl být nastavitelný ramenní popruh a jednoduché, rychlé zapínání.

 

Kvalita, praktičnost a styl

A jak poznáte moderní pánskou tašku? Kromě jednoduchého designu s důrazem na precizní provedení, jsou to nenápadné detaily, bez kterých se záhy neobejdete. Nedocenitelný je například speciální výstup pro sluchátka. Kvalitní pánská taška v jednoduchém designu je však vskutku nadčasovým kouskem, který poslouží středoškolákovi i vysokoškolskému studentovi. Ovšem každý muž, který zrovna neholduje klasickým, nezajímavým brašnám na notebook, takový praktický kousek jistě ocení.

Pánská taška přes rameno S17

 

Dáváte přednost moderním a praktickým pánským taškám, nebo stále nedáte dopustit na klasické batohy?

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text: